Date: 30 October 2021

Time: 20.00

Cabaret | Theater

€ 17,50 (inclusief 1 consumptie)
Pieter Jouke, dames en heren. Bekend van onder meer Padoem Patsss (BNN-VARA) en schrijver bij programma’s als De Taalstaat en Zondag met Lubach. O ja, hij schreef drie boeken, rende 10 marathons en staat in het comedycanon van De Volkskrant. In Laars Lappen trakteert hij op mooie verhalen, interessante inzichten en hilarische grappen. Voor liefhebbers van Herman Finkers en Kees Torn. Dolf Jansen: ‘Ga die man zien’.

Kaarten
Kaarten voor deze voorstelling zijn vanaf 1 maand voor de datum te koop via onze ticketshop, vanaf 9.00 uur. Houdt u bij het kopen van kaarten rekening onze actuele coronamaatregelen. Eenmaal gekochte kaarten kunnen niet ingeruild worden.