Datum: 12 juni 2021

Tijd: 20.00

Cabaret | Theater

geannuleerd

Pieter Jouke, dames en heren. Bekend van onder meer Padoem Patsss (BNN-VARA) en schrijver bij programma’s als De Taalstaat en Zondag met Lubach, om maar wat namen te noemen. O ja, hij schreef drie boeken, rende 10 marathons en staat in het comedycanon van De Volkskrant. In Laars Lappen trakteert hij u op mooie verhalen, interessante inzichten en hilarische grappen. Voor liefhebbers van Herman Finkers en Kees Torn. Dolf Jansen: ‘Ga die man zien’.